Cena od 11 555 €
Cena od 12 120 €
Cena od 20 745 €
Cena od 17 930 €
Cena od 18 330 €
Cena od 22 800 €
Cena od 49 990 €

Nový SX4 S-Cross hybrid

Cena od 18 330 €

S rešpektom k prírode

Exteriér
Dizajn inšpirovaný históriou značky

Boduje na prvý pohľad! Na novom SX4 S-CROSS neprehliadnete silný, maskulínny vzhľad. Rodený prieskumník si vás získa robustnou prednou časťou a nezameniteľným štýlom SUV vozidla, ktorý zvýraznili nové chrániče nárazníka a LED svetlá. Dynamický dizajn dotvorili aerodynamické krivky. Nadchnite sa s SX4 S-CROSS pre nové dobrodružstvá.

Motor
BOOSTERJET HYBRID, výkonnný a úsporný motor

Palivo

Benzín + Hybrid

Pohon

2WD

Prevodovka

6AT alebo 6MT
Farby
Preskúmajte nespútané farebné kombinácie
Superior White uni
Interiér
Citeľný charakter modernosti

Prepracovaný interiér nového SX4 S-CROSS vás dostane okamžite po nasadnutí. Je totiž výnimočnou kombináciou ladných línií a kvalitných materiálov. Veľkorysý vnútorný priestor ponúka flexibilné prostredie s množstvom praktických funkcií. Nechýba dvojzónová klimatizácia a multifunkčný dotykový displej s intuitívnym ovládaním. To všetko umocňuje dych berúci výhľad cez panoramatické okno s dvojitým posuvným zasklením.

Bezpečnosť
Pohodlná jazda vďaka technológiám

Hybridné vozidlo typu crossover dokonale rozumie potrebám moderného života a vie, že každý dobrý šofér ocení pomoc bezpečnostných asistentov na kratších i dlhých cestách. Sofistikované preventívne systémy sú schopné predvídať kolízie a predchádzať nehodám, pričom ochranné systémy minimalizujú riziko poranenia.

Bezpečnosť na maxime

S SX4 S-CROSS jazdíte s istotou, že pri sebe máte dôveryhodného spoločníka, ktorý vás chráni celým telom. Dizajn karosérie vychádza z konceptu TECT spoločnosti Suzuki, čo znamená, že v prípade zrážky konštrukcia účinne pohlcuje a rozptyľuje energiu. V rizikových situáciách reaguje SX4 S-CROSS v zlomku sekundy. K štandardným siedmym airbagom, elektronickým protišmykovým systémom ABS, ESP, EBD a asistentovi rozjazdu do kopca pribudla inteligentná radarová podpora brzdenia.

Bezpečné, výkonné a úsporné motory

Pod kapotou nájdete nový 48 V systém SHVS Mild Hybrid s funkciou elektromotora. Každým prejdeným kilometrom šetrí vaše peniaze aj našu prírodu. Vďaka legendárnemu pohonu všetkých štyroch kolies AllGrip sa na neho môžete spoľahnúť aj v náročnejších terénoch.

Zvládnite každý terén

Preslávená technológia pohonu 4 kolies spoločnosti Suzuki posunula vozidlá na novú úroveň. So systémom AllGrip si môžete zvoliť režim jazdy spomedzi jazdných režimov 4WD (automatický, športový, na snehu a uzamknutý) jednoduchým stlačením alebo pootočením ovládača na stredovej konzole. Funkcia pomáha vylepšiť stabilitu vozidla v rôznych cestných a poveternostných podmienkach na maximum. Okrem toho systém spolupracuje aj s ostatnými technológiami podvozku, aby ste mali všetko pohodlne pod kontrolou počas celej jazdy.

Galéria
Na stiahnutie
Všetky dokumenty, ktoré potrebujete

Predajcovia

Predajne a autorizované servisy

Nájdite predajňu alebo autorizovaný servis vo svojom okolí a využite služby odborníkov na modely Suzuki.