Nový SX4 S-CROSS - Pripravený na dobrodružstvo

Nový SX4 S-CROSS je jedinečný zážitok na štyroch kolesách. Ponúkne vám radosť z jazdy v akomkoľvek teréne, novú generáciu výkonných motorov a neprehliadnuteľný dizajn. Rozumie potrebám moderného života a je dokonale pripravený na každú výzvu, ktorá sa vám postaví do cesty.

 

VÝNIMOČNÝ
dizajn

To, čo na novom SX4 S-CROSS neprehliadnete je silný, mužný vzhľad. Odvážna predná maska je charakteristickým rysom originálneho dizajnu v štýle robustného SUV vozidla. Nová predná kapota spolu s novým nárazníkom a LED svetlami dodali modelu SX4 S-CROSS dynamickú vitalitu.

 

ALLGRIP & BOOSTERJET
Revolučný pohon všetkých kolies a nové motory

Preslávená technológia pohonu 4 kolies sa posunula na novú úroveň a vylepšila stabilitu SX4 S-CROSS na rôznych cestných a v rôznych poveternostných podmienkach na maximum. Systém spolupracuje aj s ostatnými technológiami podvozku, aby ste mali všetko pohodlne pod kontrolou. Pod plynulými líniami kapoty SX4 S-CROSS nájdete dva turbomotory s priamym vstrekovaním paliva, ktoré boli navrhnuté tak, aby prinášali maximálny výkon. S technológiou BOOSTERJET sa môžete vždy bz ohľadu na podmienky spoľahnúť na nižšiu spotrebu paliva spojenú so vzrušujúcim a svižným výkonom.

 

7-PALCOVÝ
dotykový multimediálny stredový displej

Užite si každú minútu v aute. Keď si sadnete na sedadlo vodiča, ako prvý si všimnete informačný panel v strede prístrojovej dosky s 4,2 - palcovým farebným LCD displejom. Sprostredkúva dôležité informácie týkajúce sa pohonu vozidla. Druhý displej audia spolu s navigačným systémom ponúka veľký 7-palcový dotykový panel, ktorý môžete prepojiť s vašim smartfónom. Po pripojení telefónu cez USB viete pomocou dotyku alebo dokonca hlasom spustiť vyhľadávanie trasy, telefonický hovor, posielanie a prijímanie správ aj vašu hudbu.

 

430 LITROV
batožinového priestoru

V SX4 S-CROSS nájdete vždy dosť miesta na realizáciu aj tých najväčších plánov. Veď i s piatimi ľuďmi v aute vám stále zostáva 430 litrov na uskladnenie všetkého, čo sa vám v cieli vašej cesty zíde. Či už cestujete na športovú udalosť, rodinné stretnutie, alebo dobrodružný výlet do prírody, inteligentne využiteľný batožinový priestor vám ponúkne dostatok miesta na všetko potrebné.