Novinky

Nová Vitara!

Už čoskoro na Slovensku!

Najobľúbenejšie Suzuki bude ešte krajšie a bezpečnejšie.

Novinka Paríža 2016: Suzuki Ignis

Úplne nový kompaktný crossover mal premiéru v Európe na parížskom autosalóne Mondial de l’Automobile 2016. Nechýba mu praktickosť ani nezameniteľný štýl.

Vedomostná súťaž prijímacich technikov

V mesiaci jún sme po prvý krát organizovali vedomostnú súťaž pre prijmacích technikov našich servisov v SR, ktorá bola organizovaná a zastrešená odborníkmi z výrobného závodu Suzuki.

 

Príde štýlové Suzuki BALENO

Už v roku 2016 vám predstavíme skvelé novinky z našej dielne, vďaka ktorým si cesty budete môcť užiť ešte viac. Na trh príde štýlové SUZUKI BALENO, väčší a priestrannejší brat modelu SWIFT.

 

 

Pripoj sa cez MirrorLink® a jazdi

Užite si všetky potrebné aplikácie vo vašom smartfóne aj počas jazdy vďaka službe MirrorLink®. Zapojte váš telefón pomocou kábla k navigačnej obrazovke vozidla a k mapám, hudbe či navigácii sa dostanete jednoducho ovládaním tlačidiel na palubnej doske či na volante. Navyše tak prispejete k bezpečnosti premávky, keďže vďaka službe MirrorLink® budú aj počas využívania aplikácii vaše ruky voľné a pohľad upriamený na vozovku.

Nová Suzuki Vitara

V minulom roku na parížskom autosalóne Suzuki odhalilo vo svetovej premiére úplne nový model Vitara. Toto atraktívne SUV vychádza zo štúdie iV-4 predstavenej na minuloročnom autosalóne vo Frankfurte nad Mohanom a v portfóliu značky rozšíri už čoskoro ponuku kompaktných SUV.

 

Prvý test novej Vitary

Nové kompaktné SUV doslova nabáda k pohodlnému nastupovaniu a vystupovaniu. Priestrannosť vozidla ocenia aj vaše nohy, hlavne počas dlhých ciest. 

Nová ALLGRIP 4WD technológia


ALLGRIP je nová generácia systému 4WD od Suzuki. Bola vytvorená so zámerom poskytnúť vyšší pôžitok z jazdy a to i za rôznych podmienok, pri súčasnom znížení spotreby a zvýšení ohľaduplnosti voči životnému prostrediu.